7 грудня 2017 р.

"Шахтар" вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

Можна вважати, що домашня гра з "Манчестер Сіті" була найважливішою в цьому календарному році. До останнього туру не було відомо, хто забере другу путівку у плей-офф. Якщо переглянути таблицю, нас задовільнила б нічия, але з перших хвилин було помітно, що гірники налаштовані тільки на перемогу. Гості розпочали не основним складом. Випустив тренер на поле молодих футболістів, однак, нам це завдання не полегшувало. Українські футболісти до останнього тримали в голові, проти кого вони грають, і намагалися зіграти обачно. Дійсно, останні матчі суперника вражали. Помітно, що команда на ходу й не збирається віддавати очки просто так. Незважаючи на це, Україна сподівалася, що рідні стіни зможуть допомогти гірникам втілити мрію в реальність.
Матч стартував не з дуже гарної новини. Вже на другій хвилині стало відомо, що у Роттердамі "Наполі" вийшов уперед. Це вже вказувало на те, що ми не маємо права на помилку. "Манчестер Сіті" демонстрував високий пресинг. Однак перший момент виник саме в наших. Свій шанс не використав Феррейра. За декілька хвилин почав шкутильгати Тайсон. Тренерський штаб вже готовий був випускати Коваленка, але бразилець зціпивши зуби, поле не покинув. Було помітно, що сімка "Шахтаря" провідна фігура донецької команди. Через цього футболіста розвивалися всі атаки, які бентежили англійців. У цей вечір було приємно спостерігати за атакуючими діями підопічних Фонсеки. На 26 хвилині серця українських уболівальників почали калатати швидше. Бернард неймовірним ударом обвів воротаря й відкрив рахунок у матчі - 1:0. Не встигли гості оговтатись від першого м'яча, як отримали другий. Марлос віддав вишуканий пас на Ісмаїлі. Бразилець зіграв на випередження й покотив круглого в пусті ворота - 2:0. На перерву гірники йшли з приємним запасом. Від суперника очікувалося підсилення. Все ж зі стартових хвилин грали молоді, проте лава для запасних сяяла зірками, які в будь-який момент готові були підсилити гру. Після перерви англійці нагадали про себе. Створювалися небезпечні моменти, які змушували хвилюватися. Мушу визнати, що в цей день українська команда почувала себе впевнено. Було приємно спостерігати, що гірники демонструють таку гру перед головними тренерами збірних України та Бразилії. Упевнений, що після матчу на олівець потрапив не один футболіст "Шахтаря". Прикро, але суперник все ж спромігся відіграти один гол. На 90+3 хвилині Агуеро реалізував пенальті - 2:1. Фінальний свисток зафіксував історичну перемогу "Шахтаря". З цим сюрпризи не закінчилися. Виявилося, що Феєнорд спромігся обіграти "Наполі" й перемогою завершити цей груповий етап. Італійці крокують до Ліги Європи. "Манчестер Сіті" та "Шахтар" продовжать свої виступи в плей-офф Ліги чемпіонів. Уже зовсім скоро ми дізнаємося про свого суперника. Приємно констатувати, що цей єврокубковий сезон донеччани завершили на мажорній ноті та ще й перервали безпрограшну серію англійської команди. Сподіваємося, що в новому році гірники нас тішитимуть ще гучнішими перемогами!!!