15 листопада 2015 р.

Перемога: Україна-Словенія

Підопічні Михайла Фоменка у Львові переграли збірну Словенії. Перше враження від словенців: жорстокі, непоступливі, нахабні. Так, легкої прогулянки нашій збірній ніхто не передбачав, але буду відвертим: словенці виглядали на нашому фоні солідно, в деяких моментах навіть був вражений їхньою грою. Наші хлопці не мали права на помилку, тим більше, граючи у Львові. Тільки, як пролунав в унісон гімн, я зрозумів, що гостям легко не буде. З першої хвилини українці почали володіти ініціативою. Навіть без Ротаня та Степаненка синьо-жовта дружина продемонструвала розкутий, впевнений футбол. Кожен уболівальник очікував гол у ворота Хандановича, але до 23 хвилини словенський захист демонстрував упевненість. Але все ж постійні атаки принесли свої плоди. Після розіграшу кутового, Євген Коноплянка навісив у штрафну, де воротар словенців вибив м'яч прямо на Ярмоленка, Андрій на замасі прибрав трьох захисників і з правої відрядив круглого точно в кут воріт - 1:0. Словенці відповіли двома небезпечними виходами, але Новакович зіграв у цих епізодах невпевнено. Після закінчення першого тайму рахунок на табло був на користь українців - 1:0. У другому таймі картина не змінилася. На полі було багато боротьби, суперечливих моментів. Безперечно, тішить, що на матчі-відповіді, як з нашого, так і з боку словенців не буде втрат гравців із-за перебору карток. Тим часом, трибуна гнала синьо-жовту дружину вперед. На щастя, нам вдалося забити вдруге. На 54 хвилині, після провалу в обороні, Артем Федецький прострілив, де Євген Селезньов без проблем замкнув передачу свого одноклубника - 2:0. Остаточно могли зняти питання щодо цього матчу Гармаш, Селезньов, але Ханданович був на висоті й відбивав м'ячі. Рятувала словенців у цьому матчі і стійка. Десь за 20 хвилин до завершення матчу, здалося, що наші хлопці трішки збавили темп, але, на наше щастя,  гості розпечатати ворота Андрія П'ятова так і не змогли. Перший матч закінчився перемогою України з рахунком - 2:0. Безперечно, це гарний гандикап перед виїзною грою. Також тішить, що підопічні Фоменка зуміли вберегти свої ворота сухими, адже гол на виїзді давав би більше шансів словенцям. Дякуємо Богові, що все саме так для нас завершилося. Матч-відповідь відбудеться 17 листопада в Мариборі. Нам потрібна перемога! Покладаємо на Вас великі сподівання! Успіхів!!!