13 жовтня 2015 р.

Україна поступається Іспанії

На жаль, наші сподівання не виправдалися. Збірна України в найважливішому матчі зазнала прикрої поразки. З перших хвилин було видно, з яким настроєм вийшла команда Фоменка на цю гру, але не все залежало від настрою.  Не дивлячись на те, що іспанці залишилися без своїх провідних гравців, "червона фурія" продемонструвала бойовий характер і перемогла. На перших хвилинах синьо-жовта дружина гостро атакувала, але м'яч не влітав у ворота де Хеа. В цей вечір воротар збірної Іспанії феєрив. У деяких моментах тягнув "мертві" м'ячі. Свій єдиний гол гості забили на 22 хвилині, де відзначився Гаспар. Майже відразу, в наступній атаці, арбітр вказав на точку. Забили б іспанці це пенальті, інтригу остаточно було б вбито, але Андрій П'ятов пенальті парирував. Трибуни весь час гнали Україну вперед, кожен із нас сподівався, що в цей вечір ми зможемо забронювати собі місце на Євро-2016, перемігши Іспанію, але ми поступилися. Наша команда не сиділа в обороні, ми намагалися створювати небезпечні моменти, нам це вдавалося, але то тягнув де Хеа, то просто не хотів круглий влітати в сітку. Загалом, наша збірна посіла у цій відбірній кампанії 3 місце. У нас є шанс потрапити на Євро, але тепер потрібно вигризати перемогу у стикових матчах. Жеребкування відбудеться 18 жовтня. Перші матчі будуть зіграні 12-14 листопада. Хочеться побажати вдалого жеребу нашій збірній. Ми всі розуміємо, що легких суперників не буде. Потрібно брати й вигравати. Дуже хочеться побачити українську збірну цього літа на Євро. Тримаємо кулачки за Вас, хлопці! Успіху та наснаги!!!